Georg Fischer N.V. is de Nederlandse vestiging van het Zwitserse bedrijf Georg Fischer AG. Dit bedrijf met 15.700 medewerkers wereldwijd is opgericht in 1802 en produceert kwalitatieve componenten voor hoofdzakelijk kunststof leidingsystemen in PVC-U, ABS, PVC-C, PP, PE, PVDF en PB. Dit zijn bijv. buizen, fittingen, afsluiters, lasmachines, meet- en regelcomponenten, enz.
Deze producten worden ingezet in diverse marktsegmenten zoals chemische procesindustrie, waterbehandeling, life science, voedingsmiddelen- en drankenindustrie, semicon, scheepsbouw, utiliteitsbouw, water- en gasdistributie.
Infraroodlassen, nu ook voor PVC-U
De volledig NIEUWE, automatische infraroodlasmachine IR-225 M geeft met zijn introductie Piece-of-Mind door de hoogst mogelijke laskwaliteit te garanderen. Deze revolutionaire lastechniek is geschikt voor lassen van PVDF, PP-H, PP-n ECTFE en PE100. Maar nu ook voor PVC-U; d63 mm. Volstrekt uniek en een belangrijke ontwikkeling die het mogelijk maakt om met PVC-U te profiteren van het geautomatiseerde lasproces – dat brengt ook high-end toepassingen hier binnen bereik. Op de stand demonstreren wij dit graag aan u.
Kunststof vlinderkleppen, nu tot en met DN600
GF staat bekend om innovatie in leidingsystemen. Wij hebben een uitgebreid programma corrosievrije producten geschikt voor verschillende toepassingen. In de afgelopen jaren hebben wij ons programma kunststof vlinderkleppen voortdurend uitgebreid. Op de beurs Pumps & Valves staan diverse types in verschillende uitvoeringen. Daarnaast hebben wij een compleet NIEUWE vlinderklep type 565 DN400. Nog nooit vertoond op de Nederlandse markt!
Heeft u uitdagingen op het gebied van leidingsystemen? Kom gerust langs op stand H10 en onze sales collega’s zoeken samen met u naar een passende oplossing.


